What are you looking for?
Аквазона

Аквазона

Аква-зона Relax Space – це чудова можливість провести час із користю. Скористайтесь спортивним басейном довжиною у 22 метри на 3 доріжки та відчуйте релакс у джакузі після активного відпочинку. Для дітей пропонуємо окремий дитячий басейн.

Аква-зона оснащена сучасними системами очищення та фільтрації, що завжди підтримують чистоту води та комфортний рівень PH. Системи очищення у Relax Space дозволяють зробити воду безпечною та приємною для плавання з мінімальною кількістю хлору. 

Задля задоволення відвідувачів, Relax Space завжди підтримує комфортну температуру води та повітря. Температура у залі СПА завжди тримається на рівні 29-30 градусів, у той час як температура води у басейні завжди підтримується на рівні 27 градусів. Температура води у джакузі сягає 34-35 градусів, а у дитячому басейні – 31-33 градуси.

Relax Space дбає про здоров’я та настрій своїх відвідувачів, саме тому пропонує Вам доповнити відпочинок тренуваннями з плавання та аквааеробіки. Тренери – майстри спорту, допоможуть Вам покращити або здобути навички з плавання за короткий термін. Для дорослих Relax Space пропонує персональні тренування та аквааеробіку, а для маленьких відвідувачів як персональні, так і групові тренування з плавання.

Активний відпочинок у аква-зоні Relax Space стане чудовим спогадом про Ваше перебування у готелі “Франція”. 

Для гостей, що проживають у готелі “Франція”, відвідування аквазони у проміжок часу з 06:30-16:00 та 20:00-22:00 включено у вартість проживання.

За детальною інформацією звертайтесь за номером: +38(098) 162 99 99