What are you looking for?
Косметологія та перукарня

Косметологія та перукарня

Задовольняйте базові потреби краси в готелі “Франція”! До Ваших послуг один із найкращих центрів краси та гармонії “Beautycom”. Професійні фахівці та розмаїття косметичних та косметологічних процедур до Ваших послуг.

Кабінет лазерної епіляції:

Спробуйте перший в Україні лазерний апарат DEKA AGAIN. Олександритовий та неодимовий лазер, що поєднується з технологією Moveo зробить процес епіляції комфортним та безболісним, а головне – ефективним.

Лазерний апарат DEKA AGAIN не лише допомагає позбавитися небажаного волосся, а й лікує судинні ураження, пігментації та омолоджує шкіру.

Кабінет косметології:

Центр краси та гармонії “Beautycom” пропонує безліч видів косметології: ін’єкційна, апаратна, лазерна, класична. А також консультації трихолога. У “Beautycom” працюють лише висококваліфіковані професіонали, а всі процедури виконуються на основі високоякісної косметики. 

Кабінет стиліста/перукаря:

До Ваших послуг найкращі професіонали. Стрижки, укладки, оформлення волосся на будь-який смак. Жіночі, дитячі та чоловічі стрижки, оформлення бороди, фарбування волосся та різноманітні плетіння.

Відчуйте неповторну атмосферу краси та гармонії у центрі “Beautycom”. 

 

За детальною інформацією звертайтесь за номером: +38(098) 162 99 99