What are you looking for?
Хамам

Хамам

Користь хамаму відома з давніх давен. Підвищена вологість та гарячий пар сприяють покращенню кровоообігу, м’яко прогрівають м’язи та суглоби, приводять у тонус судини та м’язи серця, а також допомагають зняти стрес та підняти настрій.

Relax Space оснащений двома різновидами хамаму: класичний та арома-хамам. До Ваших послуг професійні майстри-естетисти та французька косметика Gerard’s, які зроблять Ваше перебування у хамамі незабутнім. 

Relax Space пропонує три види теплових процедур у хамамах, що допоможуть Вам позбавитися набряків, вивести зайву воду з організму та насолодитися теплом та вологим паром хамаму. 

Аравійський хамам – це комплекс, що включає в себе класичне пропарювання в хамамі та пілінг рукавичкою кесе. Під час цієї процедури Ви відчуєте надзвичайне задоволення від пропарювання у хамамі, далі на Вас чекає бережне очищення шовковою рукавичкою кесе завдяки якій Ваша шкіра стане приємною та м’якою на дотик.

Турецький хамам – один із найпопулярніших комплексів. Ця спа-процедура відома своєю ефективністю та традиційністю. Класичне пропарювання у хамамі перетворюється на справжню магію для Вашого тіла. Тепловий ритуал супроводжується пілінгом рукавичкою кесе та пінним масажем. Турецький хамам має позитивний вплив на нервову систему, допомагає привести у тонус шкіру, а також залишає після себе незабутні враження від пінного масажу.

Марокканський хамам – комплекс спа-ритуалів, що мають найефективніший вплив на організм. Відчуйте тотальний релакс. До процедури входить класичне пропарювання у хамамі, очищення шкіри чорним милом, обгортання глиною Рассул, а також у завершенні теплового ритуалу на Вас чекає релакс-масаж всього тіла. 

Отримайте насолоду від релаксу у хамамі та професійної роботи майстрів-естетистів Relax Space.

 

За детальною інформацією звертайтесь за номером: +38(098) 162 99 99