What are you looking for?
Масажі

Масажі

Відчуваєте втому після важкого дня та бажаєте відпочити? Relax Space пропонує довіритися нашим майстрам-естетистам та відчути справжній релакс. Різноманітні техніки класичного масажу у поєднанні із якісною косметикою французького бренду Gerard’s не залишать Вас байдужими.

Наші майстри-професіонали допоможуть підібрати вид масажу для Вас індивідуально, щоб досягти бажаного ефекту: зменшити напругу м’язів, отримати заряд енергії, зменшити стрес.

Relax Space пропонує такі види класичних технік, як масаж тіла, обличчя, спини та ніг. Спортивний масаж стане в нагоді для напружених м’язів, тоді як лімфодренажний покращить кровообіг та додасть енергії. Два види моделюючих масажів: по маслу та по крему – допоможуть досягти найкращого ефекту та зменшать набряки. Оберіть релакс-масаж та відчуйте справжнє задоволення та спокій. Із оригінальних технік пропонуємо релакс-масаж арома-свічкою завдяки якому Ви поринете у атмосферу розслаблення та умиротворення. 

Екзотичні масажі – особливе задоволення та користь для Вашого тіла. Пориньте у світ екзотики.

Креольський масаж – це традиційна техніка масажу, що включає в себе постукування бамбуковими паличками та віничками по тілу. Чудово допомагає зменшити стрес та налагодити баланс у організмі.

Гавайський масаж – одна із найдревніших екзотичних методик масажу. Ця техніка прийшла з Полінезійських островів, де дістала назву Ломі-Ломі. Очищує розум та заспокоює нервову систему. Підійде для справжніх поціновувачів екзотики.

Стоун-масаж –  екзотична техніка масажу теплим камінням, що сприяє гармонізації усіх процесів тіла та розуму. Унікальністю цієї процедури в Relax Space є пропрацювання усіх чакр у тілі, що допомагає отримати заряд енергії та краще зрозуміти себе.

Медово-масляний масаж – унікальна техніка, що наближує цей вид масажу до спа-ритуалів. Розпарювання у хамамі, очищення та зволоження тіла сумішшю з меду та масла занурять Вас у атмосферу релаксу та гармонії. Надзвичайно приємна екзотична процедура.

Проведіть час гарно із турботою про себе у Relax Space.

 

За детальною інформацією звертайтесь за номером: +38(098) 162 99 99