What are you looking for?
Лазневі процедури

Лазневі процедури

Relax Space пропонує Вам оцінити переваги двох видів саун у нашому спа-комплексі. До Вашої уваги два види лазні: суха та волога. Різноманіття теплових процедур дозволить урізноманітнити Ваше уявлення про лазні.

Класичне пропарювання віниками – відома всім процедура, що включає в себе професійне пропарювання віниками від наших майстрів-естетистів. Пропонуємо також спробувати подвійне пропарювання, щоб удосталь насолодитися процедурою. Відчуйте релакс та отримайте позитивний вплив на здоров’я, як, наприклад, покращення кровообігу та розслаблення м’язів.

Йогуртова мрія – тепловий спа-ритуал у лазні, що впливає не лише на внутрішній стан здоров’я, а й має візуальний косметичний ефект. Надзвичайна процедура, що складається з пропарювання віниками, пілінгу, масажу на основі натурального йогурту та зволожуючої маски для всього тіла.

Льодовий бриз – це спа-ритуал для любителів контрасту. Отримайте заряд енергії від поєднання пропарювання віниками з льодовим обтиранням. Приводить тіло у тонус, допомагає зменшити стрес. Отримайте незабутні емоції.

Отримайте максимальну користь від пропарювання у лазні разом із Relax Space.

 

За детальною інформацією звертайтесь за номером: +38(098) 162 99 99