What are you looking for?
SPA ритуали

SPA ритуали

Relax Space пропонує до Вашої уваги розмаїття косметичних спа-ритуалів, що поєднують у собі екзотичні мотиви, ефективні масажі та гарний настрій опісля. Оберіть свій особливий спа-ритуал та відчуйте незабутні емоції.

LULUR TROPICAL – стародавній ритуал, що прийшов до нас з островів Балі та Ява. Екзотична техніка полягає у максимальному зволоженні шкіри. Процедура включає в себе йогуртове обгортання на зволоження шкіри обличчя натуральним йогуртом. Це один із найприємніших спа-ритуалів, що забезпечить м’якість та здоровий блиск Вашої шкіри.

CHOCOLATE MIRACLE – спа-ритуал, який залишиться надовго у пам’яті. Окрім позитивного впливу на тіло та шкіру, ця процедура також має значний вплив і на нервову систему, оскільки покращує настрій та сприяє утворенню серотоніну. На Вас чекає унікальне шоколадне обгортання під час якого шоколад втирається у шкіру у поєднанні із мигдалевим маслом. Шкіра надовго збереже натуральний блиск та аромат шоколаду.

PEAT SPA DETOX – це комплекс, що має значний позитивний вплив на здоров’я. Використання торфу у цьому спа-ритуалі допоможе покращити кровообіг та значно зменшити набряки. Натуральні компоненти приємно зволожать шікру та активізують обмін речовин.

RITUAL CANDLE – один із найприємніших спа-ритуалів. Релакс у поєднанні з користю для тіла, що може бути краще? Масаж на основі масла арома-свічки, що включає в себе такі інгредієнти, як масло ши, кокосове та мигдалеве масло.

SEAWEED SYNERGY – спа-ритуал, що однією назвою заряджає енергією. Швидко приведе Ваше тіло у тонус, допоможе очистити шкіру та збагатить її мікроелементами морських водоростей. Один із найефективніших спа-ритуалів, що допоможе зменшити набряки та вивести зайву воду з організму.

PEPPER AROMA THERAPY – спа-ритуал націлений на зменшення об’ємів. Його назва говорить сама за себе. Процедура на основі чорного перцю та білої глини, що включає в себе антицелюлітний масаж, допоможе за максимально короткий термін досягнути бажаного результату.

Потурбуйтесь про красу та здоров’я свого тіла разом із Relax Space.

 

За детальною інформацією звертайтесь за номером: +38(098) 162 99 99